Vacation Cabin

Forest Soul Cabin

  • 4 Guests
  • 1 Bedroom
  • 2 Beds

Apibūdinimas:

Kajutės misija – padėti žmonėms susijungti su savimi per miško ir gamtos pagalbą. Išmokite atsipalaiduoti, išmokite nieko nedaryti, tiesiog BŪKITE. Šiaulių regiono miškuose esantis namelis kviečia pasižvalgyti po mišką – pasiklausyti ryto paukščių čiulbėjimo, užuosti tyrą miško orą, pamatyti ugnies šviesą, pagulėti miško paklotėje ir paskanauti žolelių arbatos.

Kabina:

20 kv.m namelyje įrengti visi reikalingi patogumai patogiam poilsiui – čia rasite poilsio zoną su kampine sofa ir pakabinamomis kėdėmis, šilumos ir jaukumo suteikia malkomis kūrenamas židinys su dideliu stikliniu langu. Virtuvė įkomponuota kampe, yra dvigulė lova su beržo dekoracijomis. Iš bendros patalpos patenkama į 5 kv.m pirtį.

Ryšiui su gamta sustiprinti kabinoje tyčia nėra jokių modernių bendravimo būdų. Nėra elektros, Wi-Fi ar televizoriaus. Kai kurie patogumai sugrąžins jus į praeitį, kai teko maudytis pirtyje ir naudotis lauko tualetu. Tačiau neišsigąskite, nes kajutės šeimininkai pasistengė, kad svečiai tokiomis sąlygomis jaustųsi kuo patogiau. Kabinoje yra dujinė viryklė, geriamas vanduo, patogi kriauklė indams išplauti. Virš kriauklės yra vandens bakas su čiaupu. Vakarais jums nereikės sėdėti tamsoje, nes yra įkraunamų lempų. Pirtyje vanduo šildomas kūrenant malkas, o šaltas vanduo tiekiamas inde lauke. Lauko tualetas palaikomas švarus ir tvarkingas.

Šalia kabinos esančioje terasoje galėsite atlikti rytinę mankštą ant kilimėlio, pamedituoti (yra jogos pagalvėlė), išgerti rytinės kavos, vakarieniauti kepant lauko kepsninėje.

Patogumai:

Prie kabinos yra lauko kompostavimo tualetas. Galima išsimaudyti pirtyje. Suteikiamas geriamasis vanduo.

Maisto gaminimas:

Yra dujinė viryklė, indai, geriamas vanduo. Yra lauko kepsninė.

Funkcijos:

Kabinoje nėra elektros. Naminiai gyvūnai neįleidžiami.

Kajutė geriausiai tinka dviem žmonėms, tačiau joje gali apsistoti iki keturių žmonių. Yra viena dvigulė lova ir viena išskleidžiama miegamoji vieta.

Veikla rajone:

Poilsis gamtoje, žygis po mišką, pirtis, stalo žaidimai, jogos pagalvėlė ir kilimėlis, saviugdos knygų biblioteka.

Papildomos paslaugos:

Pirtis (užsisakyti pirtį papildomai 20 EUR).

Netoliese esančios lankytinos vietos:

Kurtuvėnai Regional Park is nearby, and the city of Šiauliai is about 10 km away.

Kaip ten patekti:

Eikite apie 20 metrų miško taku, kad pasiektumėte namelį. Drėgnu oru miško takeliu gali būti sunku važiuoti, todėl tokiais atvejais rekomenduojama automobilį palikti šeimininkų ūkyje ir paeiti apie 400 metrų mišku (arba šeimininkai gali nuvežti iki salono visureigiu ).

Sezoniškumas:

Kajutę galima išsinuomoti ištisus metus.VIEW MORE
Home highlights

Parking

Pictures

Amenities

Pool & spa facilities

Private steam sauna

Parking and facilities

Parking

Policies

Children are welcome, Pets not allowed

Location features

Rural

Heating and cooling

Wood/Tiled stove

Internet and office

no Wifi

Kitchen and dining

Grill

House Rules

  • Children welcome

  • Pets not allowed

Check-in: 03:00 PM

Check-out: 12:00 PM (noon)

Location

Rates

Policy and notes

Availability

Select check-in date

30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3

Reviews

About host

LAIMA IR TOMAS

Kelerius metus kartu su vyru domimės saviugda. Suvokėme gamtos naudą kūnui ir sielai. Mums labai svarbi sveikata – tyras oras, geras maistas, judėjimas, pirtis, dvasinė ir emocinė pusiausvyra, teigiamos mintys, ramybė. Visų šių vertybių mokome ir savo vaikus.
Kilo idėja įkurti tokią vietą gamtoje su trupučiu patogumų. Kai gerai pagalvoji, supranti kiek nedaug žmogui tereikia... Norime kuo daugiau žmonių priminti apie tai. Kai suvoksime kiek iš tikrųjų mums reikia, daugiau dėmesio skirsime vertingesniems dalykams. Norime, kad čia pabuvoję svečiai išvyktų ramesni, atsikratę neigiamų minčių, pasikrovę miško jėgos ir tyro oro, pailsėję fiziškai, emociškai ir dvasiškai.

Contact us

©2024 Logo All rights reserved - Powered byLodgify
Forest Soul Cabin
Aukštelkė, Lithuania
from €NaN per night