Vacation Home

Get Away To Forest Cab

3 Guests

1 Bedroom

2 Beds

1 Bathroom

3 Guests

1 Bedroom

2 Beds

1 Bathroom

Aprašymas

Paprastas ir jaukus pasibuvimas dviems mažame namelyje Labanoro miškų apsupty. Aplinkui daugiau nieko nėra, tad būsite tik jūs vieni, apsupti brandaus miško su aukštomis pušimis. Visai šalia kelias, vedantis prie nuostabaus Kertuojos ežero, o miško keliukais galima nueiti iki Baltųjų ir Juodųjų Lakajų ežerų.

Ši vieta tai pačių šeimininkų rankomis statytas namelis savo šeimai, tad tikrai pasijusite kaip namuose. Sukurtas su meile gamtai ir laikantis tvaraus vartojimo principų - dauguma apdailos medžiagų čia panaudotos suteikiant joms antrą gyvenimą. Šia asmenine erdve šeimininkai dalinasi tik su atsakingais ir supratingais svečiais. Laukiami tie, kam tikrai reikia pabėgti į gamtą ir pravėdinti galvas. Prieš atvykstant jums tereikės pasirūpinti maistu ir tiesiog įsilieti į gyvenimą miško ritmu. Šeimininkai siūlo apsistoti ilgiau, kad geriau įsijaustumėte į gamtą ir tikrai pailsėtumėte.

Namelis

Namelis labiausiai pritaikytas dviems – viršuje įrengtas jaukus miegui skirtas loftas. Tačiau norint galima atvykti ir su vaikais. Poilsio zonoje yra sofa, tad su vienu ar dviem mažesniais vaikais tikrai tilpsite. Namelyje taip pat laukiami ir augintiniai – jie juk irgi šeimos dalis.
Būdami viduje galėsite patogiai įsitaisyti prie krosnelės, žaisti stalo žaidimus, ar tiesiog mėgautis ramybe.

Patogumai

Namelyje yra visi būtiniausi patogumai keleto dienų viešnagei - virtuvėlė su virykle ir reikmenimis maisto gamybai, dušas, tualetas, patalynė bei rankšluosčiai.

Ypatybės

Namelyje galima apsistoti su vaikais ir gyvūnais. 

Veiklos vietoje

Žinoma geriausias dalykas yra gamta - klaidžiokit miško takeliais, irstykitės su kanoja pakrante, kol rasite slaptą įlankėlę. Mėgaukitės vakarojimu prie laužo, žiūrėjimu į žvaigždes ir naktinėmis maudynėmis ežere. O vėsų vakarą įlyskite į masažinį kubilą, Tai yra kažkas tokio ką galima pajusti tik čia atvykus!

Papildomos paslaugos

Galima užsisakyti kubilą

Atvykimo kelias

Bet kokiu sezonu galima lengvai privažiuoti iki pat namelio. Kelias asfaltas, 500m gero žvyrkelio

Netoli esančios lankomos vietos

Kertuojos ežeras 1,5 km.
Juodieji Lakajai- 1,5 km.
Baltieji Lakajai- 2 km.
Kertuojos piliakalnis- 4 km.

Sezoniškumas

Namelyje svečiai laukiami ištisus metus. Ieškantiems ramesnio laiko vasarą, rekomenduojame apsistoti darbo dienomis, kol savaitgalio poilsiautojai netraukia prie ežerų.

VIEW MORE
Home highlights

Pets welcome

Parking

Pictures

Get Away To Forest Cab

Get Away To Forest Cab

Get Away To Forest Cab

Get Away To Forest Cab

Get Away To Forest Cab

Get Away To Forest Cab

Amenities

Policies

Children welcome and Pets welcome

Location features

Lake

Parking & facilities

Parking available

Kitchen & dining

Cooking utensils and Grill

Heating & cooling

Wood/Tiled stove

Bathroom & laundry

Essentials, Shower, Towel-set, Bathtub and Bed linen

House Rules

Children welcome

Pets welcome

Check in: 02:00 PM

Check out: 12:00 PM (noon)

LocationRates

Policy and notes

Availability

January 2023
MonTueWedThuFriSatSun

Reviews

About host

Get Away to Forest Cab

Įkvėpti Tiny living judėjimo, kur mažoje erdvėje telpa visas gyvenimas, nusprendėme pasimatuoti tokį gyvenimo būdą. Pirmiausia šią vietą kūrėme savo šeimai- mažas namelis dideliame miške. Skamba labai romantiškai, o mintyse gimsta apsamanojusios trobelės po šimtametėmis eglėmis vaizdas. Dabar daug kas namelį pavadina moderniu, su kuo mes norėtumėm nesutikti. Ką mes tiksliai žinojom dar brandindami idėją, kad namukas nebus kaip koks svetimkūnis miške, o darniai įsilies į aplinką ir taps miško dalimi.

Mums patiems artimos atsakingo vartojimo ir tvarumo idėjos padiktavo ir apdailos sprendimus- dauguma statyboms panaudotų medžiagų buvo perdirbtos ir gavo antrą šansą, o dauguma baldų buvo perdaryti ar atrestauruoti. Mums gera žinoti, kad bendraminčių ir mažų namelių mylėtojų daugėja ir smagu sulaukti jų pas mus svečiuose.

Contact us

Email: zavinta@gmail.com