Camping

LapiLand Tipis

2 Guests

1 Bedroom

1 Bed

2 Guests

1 Bedroom

1 Bed

Aprašymas

Off-grid tipis kviečia visapusiškai pailsėti Dzūkijoje - viename gražiausių Lietuvos regionų! Čia mes kviečiame pagaliau sustoti ir atsiduoti visapusiškai tylai - girdėti tik gamtos šnaresius, ugnelės rusenimą, čiulbančius paukščius.

Tipis

Tipyje rasite dvigulė lovą, stalelį, pufikus, šaltais vakarais erdvę čia jaukiai sušildo malkinė krosnelė. Čia rasite meditacines pagalvėles - kviečiame skirti laiko tiesiog buvimui.
Tipyje jus apglėbs totali tyla - vakarais girdėsi tik ugnelės rusenimą, o pabusi su paukščių čiulbėjimu. Kviečiame pagaliau sustoti. Ir tiesiog būti.

Dėmesio: tai yra off-grid tipo nakvynės vieta, t.y. joje nėra elektros, vandens, interneto ar kitų tinklų. Apšvietimui naudojamos žvakės bei nedidelio galingumo šviestuvai su elementais. Tipis yra apšiltintas, tačiau tai nėra namelis, tad papildomai rekomenduojama turėti šiltų drabužių nakvynei vėsiuoju metų laiku.

Patogumai

Čia rasite patalynę, mini rankšluostėlius. Lauke, šalia tipio yra kompostinis tualetas. Čia nerasite įprasto elektros ar vandentiekio tiekimo - nors apie visa tai pagalvota.
Tipyje rasite meditacines pagalvėles - kviečiame skirti laiko tiesiog buvimui.

Maisto gaminimas

Lauke yra kepsninė, viduje dujinė viryklė ir visi reikmenys gaminimui tiek valgymui. Niekuo nereikia rūpintis - viską rasite atvykus! 

Veiklos vietoje

Poilsis gamtoje, didelė teritorija pasivaikščiojimams, gamtos stebėjimas, grybavimas. 

Papildomos paslaugos

-Sąmoningo kvėpavimo (Rebefingo) sesija - kviečiame su kvėpavimo pagalba paleisti susikaupusias fizines įtampas, emocines sankaupas ir prisotinti plaučius šviežios energijos. Sesija trunka apie 1 valandą. Jei domina - atsiųsime daugiau detalių. (Būtina išankstinė rezervacija).
- Kakavos ceremonija ir atpalaiduojanti meditacija - tai nuostabus būdas atsipalaiduoti, susipažinti su kakavos medicina bei leisti sau bent trumpam atsijungti nuo kasdieninės rutinos. Ragaujame aukščiausios rūšies kakavą ir leidžiamės į atpalaiduojančią meditaciją. Jei domina - atsiųsime daugiau detalių.(Būtina išankstinė rezervacija).
- Masažas - bendradarbiaujame su specialistais kurie atvyksta į vietą. Galite rinktis viso kūno atpalaiduojantį masažą, gydomąjį ar klasikinį. (Būtina išankstinė rezervacija).
- Maitinimas pagal jūsų poreikius. Bendradarbiaujame su kavine Dauguose - Turgaus 4. (Būtina išankstinė rezervacija).
- Suorganizuojame kubilą ant ratų.

Netoli esančios lankomos vietos

Netoli įsikūręs medaus ūkis, kur gaminami įvairiausi gaminiai (medus, žvakės, bičių duona) - šeimininkai veda degustacines ekskursijas ir pasidalina savo išmintimi!
Ieškantiems dar daugiau nuotykių - galite susitiekti su netoliese įsikūrusiu Tactical Day Airsoft poligonu - kuriame aibe pramogų ieškantiems nuotykių ir aktyvesnio laisvalaikio.

Netoliese įsikūręs ir žirgynas - veikia ištisus metus, veda pramogas tiek suaugusiems tiek mažiesiems!

Sezoniškumas

Galima apsistoti visais metų laikais

VIEW MORE
Home highlights

Pets welcome

Parking

Pictures

LapiLand tipis

LapiLand tipis

LapiLand tipis

LapiLand tipis

LapiTipis

LapiTipis

Amenities

Policies

Children welcome and Pets welcome

Location features

Lake, River and Forest

Parking & facilities

Parking Included

Pool & spa facilities

Hot tub

Kitchen & dining

Cooking utensils, Grill and Spices

Internet & office

no Wifi

Heating & cooling

Wood/Tiled stove

Bathroom & laundry

Shower and Bed linen

House Rules

Children welcome

Pets welcome

Check in: 05:00 PM

Check out: 02:00 PM

Location

Ežero g. , Puodžiai, Lithuania

Rates

Policy and notes

Availability

March 2023
MonTueWedThuFriSatSun

Reviews

About host

Adelė ir Donatas

Esame Adelė ir Donatas - gamtos mylėtojai, nuotykių ieškotojai, unikalių erdvių bei patirčių kūrėjai! Mūsų labai aiški, išgryninta MISIJA – padėti žmonėms sugrįžti į vidinį balansą per atkurtą ryšį su gamta. Sukurti ugnelę, nuplauti visa kas nereikalinga upelėje, prisisotinti plaučius tyro oro, pėdomis pajusti žemės prisilietimą… Apie tai yra Lapiland - apie tikrumą, autentiškumą ir sugrįžimą į save. Kviečiame tai PATIRTI!

Contact us

Email: a.guneviciute@gmail.com