Poilsinis namelis

IKnamai - namelis dviems

2 Svečias

1 Miegamasis

1 Lovos

1 Vonios kambarys

2 Svečias

1 Miegamasis

1 Lovos

1 Vonios kambarys

Aprašymas

Namelis įkurtas sodyboje „IKnamai“. Joje be šio mažojo namelio dar yra ir didesnis draugų/šeimos namas skirtas apsistoti 6 asmenims. Abi poilsio vietos yra toli viena nuo kitos, jas skiria apie 120 metrų atstumas, medžiai ir sodas, tad kur akys mato būsite vieni, privatumas garantuotas.

Namelis

Dvivietis, jaukus namelis skirtas tikram, kokybiškam, romantiškam poilsiui dviese. Namelis įkurtas greta privataus tvenkinio, su panoraminiu langu į gamtą bei terasa šalia, kurioje galėsite pasimėgauti ofūro vonia po atviru dangumi.

25 kvadratinių metrų erdvėje rasite viską ko gali prireikti komfortiškam poilsiui - dvigulė lova su vaizdu į gamtą, poilsio zona, virtuvės erdvė su reikiama įranga - kaitlentė, šaldytuvas, kavos aparatas, dušo ir wc kambarys.

Patogumai

Čia rasite patalynę, rankšluosčius. Viduje yra dušo ir wc kambarys.

Maisto gaminimas

Namelje yra virtuvėlė, kaitlentė, virdulys, kavos aparatas, šaldytuvas.

Gamybai lauke - šašlykinė

Veiklos vietoje

Poilsis gamtos apsuptyje, vaizdas į tvenkinį, ramybė. Namelio viduje jaukus iki detalių apgalvotas interjeras, knygos, smart tv, stalo žaidimai.

Papildomos paslaugos

- Kubilas/ ofūro vonia – visų itin pamėgta paslauga visais metų laikais.

- Masažai - susitarus profesionali kineziterapeutė, atvyksta į vietą ir atlieka privačius masažus. Jau išbandė daugelis svečių, visiems labai patiko.

- Fotosesijos - namelio savininkė yra fotografė tad mielai įamžina atvykusius svečius.

Netoli esančios lankomos vietos

Netoliese jūra, Klaipėda, Dinozaurų parkas, Kretinga ir jos gražusis parkas bei žiemos sodas, Gargždų parkas, piliakalnis ir kt.

Sezoniškumas

Galima apsistoti visais metų laikais

ŽIŪRĖTI DAUGIAU
Namų ypatumai

Automobilių stovėjimo aikštelė

Nuotraukas

IKnamai - namelis dviems

IKnamai -namelis dviems . Interjeras

IKnamai - namelis dviems. Interjeras

IKnamai - namelis dviems

IKnamai - namelis dviems

IKnamai - namelis dviems. Interjeras

Patogumai

Taisyklės

Gyvūnai neįleidžiami

Stovėjimo aikštelė

Yra stovėjimo aikštelė

SPA pramogos

Kubilas/ofūro vonia

Šildymas ir vėsinimas

Oro kondicionierius

Vonia/vonios reikmenys

Higienos priemonės, Dušas, Rankšluosčių rinkinys ir Patalynė

Vidaus taisyklės

Gyvūnai neįleidžiami

Check in: 02:00 PM

Check out: 11:00 AM

Vieta

Tarifai

Politika ir pastabos

Laisvos vietos

2023 m. sausis
prantrktpnštsk

Atsiliepimai

Apie šeimininką

INDRĖ IR KAROLIS

Ką reiškia IKnamai? IKnamai pavadinimas kilo vieną vėlų vakarą Vilniaus Naujamiesčio vienam bute. Ten tuo metu mudu gyvenome. Taip jau nutiko, kad Vilniaus centrą nutarėme pakeisti į vienkiemio ramybę Vakarų Lietuvoje. Taigi pradėjome savo namų statybas ir nutarėme fiksuoti mūsų patirtis dienoraštyje – BLOG’e. Ir mums reikėjo pavadinimo:) Taip atsirado IKnamai – Indrės ir Karolio namai. Pasistatėme namus, puoselėjome savo aplinką, sodą, gimdėme ir auginome vaikus ir gyvenome sau savo idilėje gana ramiai. Ir žinot kaip būna, kai gyveni gamtoj, rodos, sugebi pasimėgauti tuo vaizdu pro langa, kvapais, spalvom lauke, bet kai sulaukdavome svečių, visi buvo tokie apstulbinti tos ramybės ir erdvės pojūčio. Kažkaip po truputi išgvildenome mintį, kad mes turime vietos, turime galimybę tuo dalintis ir su kitais. Taip ir startavo mūsų naujas projektas – IKnamai poilsio namai:) Mūsų namų konceptas – ramus, erdvus, patogus ir privatus poilsis šeimai, dviems. Mūsų namų konceptas – ramus, erdvus, patogus ir privatus poilsis šeimai, dviems. Mūsų namai skirti tiems, kurie ieško vienkiemio ramybės nenutolstant nuo civilizacijos ir patogumų.

Susisiekite su mumis

Elektroninis paštas: info@iknamai.lt
Telefonas: +37067001203