Poilsinis namelis

LapiLand Jurta Saulė

  • 2 Svečias
  • 1 Miegamasis
  • 1 Lova

Aprašymas

Išskirtinė off-grid jurta kviečia visapusiškai pailsėti Dzūkijoje - viename gražiausių Lietuvos regionų! Čia mes kviečiame pagaliau sustoti ir atsiduoti visapusiškai tylai - girdėti tik gamtos šnaresius, ugnelės rusenimą, čiulbančius paukščius.

Namelis

Jurtoje rasite dvigulė lovą, stalelį, kėdes, šaltais vakarais erdvę čia jaukiai sušildo malkinė krosnelė. Čia rasite meditacines pagalvėles - kviečiame skirti laiko tiesiog buvimui. 
Bendradarbiaujant su knygynu „Dvi Tylos“ išskirtiniai mūsų svečiams sukūrėme knygų rinkinį, jo pagalba galėsite įsikvėpti naujų idėjų, atsisukti į savo vidų ar susipažinti su mus supančia Lietuvos gamta. 
Jurtoje jus apglėbs totali tyla - vakarais girdėsi tik ugnelės rusenimą, o pabusi su paukščių čiulbėjimu. Kviečiame pagaliau sustoti. Ir tiesiog būti.

Patogumai

 Čia rasite patalynę, mini rankšluostėlius. Lauke, šalia jurtos yra kompostinis  tualetas. Čia nerasite įprasto elektros ar vandentiekio tiekimo - nors apie visa tai pagalvota. 
Namelyje rasite meditacines pagalvėles - kviečiame skirti laiko tiesiog buvimui.

Maisto gaminimas

Lauke yra kepsninė, viduje dujinė viryklė ir visi reikmenys gaminimui tiek valgymui. Niekuo nereikia rūpintis - viską rasite atvykus!

Artimiausia parduotuvė - Aibė, Liepų g. 3, Puodžiai. (4km.)

Artimiausia kavinė - “Pas Rimutę”, Naujieji Valkininkai. (8 km.)

Veiklos vietoje

Poilsis gamtoje, didelė teritorija pasivaikščiojimams, gamtos stebėjimas, grybavimas.

Papildomos paslaugos

-Sąmoningo kvėpavimo (Rebefingo) sesija - kviečiame su kvėpavimo pagalba paleisti susikaupusias fizines įtampas, emocines sankaupas ir prisotinti plaučius šviežios energijos. Sesija trunka apie 1 valandą. Jei domina - atsiųsime daugiau detalių. (Būtina išankstinė rezervacija).
- Kakavos ceremonija ir atpalaiduojanti meditacija - tai nuostabus būdas atsipalaiduoti, susipažinti su kakavos medicina bei leisti sau bent trumpam atsijungti nuo kasdieninės rutinos. Ragaujame aukščiausios rūšies kakavą ir leidžiamės į atpalaiduojančią meditaciją. Jei domina - atsiųsime daugiau detalių.(Būtina išankstinė rezervacija).
- Masažas - bendradarbiaujame su specialistais kurie atvyksta į vietą. Galite rinktis viso kūno atpalaiduojantį masažą, gydomąjį ar klasikinį. (Būtina išankstinė rezervacija).
- Maitinimas pagal jūsų poreikius. Bendradarbiaujame su kavine Dauguose - Turgaus 4. (Būtina išankstinė rezervacija).
- Suorganizuojame kubilą ant ratų

Netoli esančios lankomos vietos

Netoli įsikūręs medaus ūkis, kur gaminami įvairiausi gaminiai (medus, žvakės, bičių duona) - šeimininkai veda degustacines ekskursijas ir pasidalina savo išmintimi!
Ieškantiems dar daugiau nuotykių - galite susitiekti su netoliese įsikūrusiu Tactical Day Airsoft poligonu - kuriame aibe pramogų ieškantiems nuotykių ir aktyvesnio laisvalaikio.

Netoliese įsikūręs ir žirgynas - veikia ištisus metus, veda pramogas tiek suaugusiems tiek mažiesiems!

Sezoniškumas

Galima apsistoti visais metų laikais

ŽIŪRĖTI DAUGIAU
Namų ypatumai

Automobilių stovėjimo aikštelė

Priimami gyvūnai

Nuotraukas

LapiLand Jurta Saulė

LapiLand Jurta Saulė

LapiLand Jurta Saulė

LapiLand Jurta Saulė

LapiLand Jurta Saulė - interjeras

LapiLand Jurta Saulė - interjeras

Patogumai

Stovėjimo aikštelė

Parkavimas

Taisyklės

Vaikai yra laukiami, Gyvūnai leidžiami, Rūkyti draudžiama

Vietos ypatybės

ežeras, Kaimo

Vonia/vonios reikmenys

Patalyne, Rankšluosčių rinkinys

Šildymas ir vėsinimas

Malkinė krosnelė

Internetas

Wifi nėra

Virtuvė/maisto gamyba

Virtuvės reikmenys, Kepsninė

Vidaus taisyklės

  • Priimami vaikai

  • Priimami gyvūnai

  • Rūkyti draudžiama

Atvykimas: 03:00 PM

Išsiregistravimas: 12:00 PM (noon)

Vieta

Ežero g. 8F , Puodžiai, Lietuva

Esame netoliese Naujųjų Valkininkų, šalia Puodžių km. Nusukdami nuo pagrindinio Alytus-Valkininkai kelio (ženklas Onuškis, Puodžiai), važiuokite tiesiai neasfaltuotu keliu. Po dešine atsivers Netečiaus ežero vaizdai. Kiek tolėliau matysite mėlyną trobelę. Priešais ją, pasukite keliuku į kairę. Už akimirkos pamatysite galingą ąžuolą ir prūdą kairėje pusėje, iš kart už ir malkinę. Čia jau ir atvykote - pasukite kairėn ir atvykus pamatysite dvi jurtas. Sukite į dešinę ir štai atvykote į Jurtą Saulę! :)

Tarifai

Politika ir pastabos

Laisvos vietos

Pasirinkite registracijos datą

27
28
29
30
31
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Atsiliepimai

Apie šeimininką

Adelė ir Donatas

Esame Adelė ir Donatas - gamtos mylėtojai, nuotykių ieškotojai, unikalių erdvių bei patirčių kūrėjai! Mūsų labai aiški, išgryninta MISIJA – padėti žmonėms sugrįžti į vidinį balansą per atkurtą ryšį su gamta. Sukurti ugnelę, nuplauti visa kas nereikalinga upelėje, prisisotinti plaučius tyro oro, pėdomis pajusti žemės prisilietimą… Apie tai yra Lapiland - apie tikrumą, autentiškumą ir sugrįžimą į save. Kviečiame tai PATIRTI!

Susisiekite su mumis

  • Elektroninis paštas: info@lapiland.lt
  • Telefonas: +37062042447
©2024 Logo Visos teisės saugomos - Powered by"Lodgify"
LapiLand Jurta Saulė
Puodžiai, Lietuva
nuo €NaN už naktį