Poilsinis namelis

Pušyno namelis

2 Svečias

2 Svečias

Aprašymas

Pušyno namelis tai jaukus namelis dviems asmenis įsikūręs sodyboje „Alantos žirgai“, joje be šio namelio čia dar yra poilsio namelis Tvenkinio vila, Kalno namelis bei pirtis. Sodyboje taip pat veikia eko ūkis, čia auginami įvairūs gyvūnai - Angus galvijai, Žemaitukų žirgai ir mini poniukai, tad galima jais pasigrožėti ir pabendrauti.

Namelis

Pušyno namelis tiks ieškantiems ramaus poilsio dviese. Jis įkurtas jaukioje vietoje tarp pušynėlio atokiau nuo sodybos ir kitų namelių, tad puikiai tik ieškantiems privataus poilsio. Namelis pritaikytas jaukiam ir komfortiškam poilsiu dviese, tai studijos tipo nuošalus namelis pušyne prie tvenkinuko. Pušyno Namelyje yra dvigulė lova ir papildomas stalas, tad vieta puikiai pritaikyta ir darbostogoms.

Patogumai

Maisto gaminimui virtuvėje yra visi reikalingi indai bei įrankiai, indaplovė ir orkaitė. Čia taip pat rasite patalynę, rankšluosčius, chalatus bei vienkartines šlepetes.
Šalia Pušyno Namelio įrengta lauko terasa su lauko baldais, apšvietimu bei ofūro vonia. Mėgstantiems gaminti lauke yra grilius su iešmais ir grotelėmis, pasirūpinta malkomis.

Veiklos vietoje

Mėgstantys vandens pramogas čia irgi ras veiklos - šalia esančiame tvenkinyje galima žvejoti arba išsinuomojus valtį, ja pasiplaukioti.

Netoli esančios lankomos vietos

Apylinėse taip pat nemažai lankomų objektų - šalia yra Alantos dvaras, palaimintojo Teofiliaus Matulionio muziejus, restauruota viena iš 12 medinių žydų sinagogų ir dar daug kitų lankytinų objektų.

Sezoniškumas

Namelis veikia ištisus metus

ŽIŪRĖTI DAUGIAU

Nuotraukas

Pušyno namelis

Pušyno namelis

Pušyno namelis

Pušyno namelis

Pušyno namelis

Pušyno namelis

Patogumai

Vidaus taisyklės

Check in: 03:00 PM

Check out: 12:00 PM (noon)

Vieta

Utenos g. 9 , Kazlai, Lietuva

Tarifai

Politika ir pastabos

Laisvos vietos

2022 m. rugsėjis
prantrktpnštsk

Atsiliepimai

Apie šeimininką

Alantos Žirgai

Susisiekite su mumis

Elektroninis paštas: alantoszirgai@gmail.com
Telefonas: +37069924377